Вынікі
01
Студзень
02
Люты
03
Сакавiк
04
Красавiк
05
Май
06
Червень
07
Лiпень
08
Жнiвень
09
Верасень
10
Кастрычнiк
11
Лiстапад
12
Снежань
Дата Найменне Месца
04.01.2021 Спартакіяда ДЮСШ Гродзенскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2004-2005гг.р. i юніёраў Гродна
08.01.2021 Адкрыты чэмпіянат Брэста памяці П.М. Гаўрылава Брэст
11.01.2021 Спартакіяда ДЮСШ Гродзенскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007гг.р. Гродна
14.01.2021 Спартакіяда ДЮСШ сярод юнакоў і дзяўчат 2004-2005гг.н. Брэст
14.01.2021 Адкрытыя рэспубліканскія спаборніцтвы на прызы ГСУСУ "МОЦОР па лёгкай атлетыцы і гульнявых відах спорту" і ААТ "Магатэкс" (дарослыя) Магiлеў
14.01.2021 Адкрытыя рэспубліканскія спаборніцтвы на прызы ГСУСУ "МОЦОР па лёгкай атлетыцы і гульнявых відах спорту" і ААТ "Магатэкс" (юніёры) Магiлеў
15.01.2021 Рэспубліканскія спаборніцтвы памяці ЗТ РБ Г.С. Вилькицкого Слонiм
16.01.2021 Адкрытыя рэспубліканскія спаборніцтвы "Мінская зіма" Мiнск
20.01.2021 Рэспубліканская універсіяда па лёгкай атлетыцы Мiнск
20.01.2021 Першынство Гродзенскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2004-2005гг.н. Гродна
22.01.2021 Спартакіяда ДЮСШ РБ сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007 г. н. Гомель
22.01.2021 Адкрыты Кубак і першынство Гродзенскай вобласці па доўгім кіданням Гродна
24.01.2021 Кубок и Первенство Гомельской области по длинным метаниям Жлобин
25.01.2021 Першынство Гомельскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2004-2005гг.н. Гомель
27.01.2021 Чэмпіянат і першанства РБ па легкаатлетычным мнагабор'ям у памяшканні Гомель
27.01.2021 Адкрыты чэмпіянат і першынство Магілёўскай вобласці па лёгкаатлетычным кіданням Магілёў
29.01.2021 Адкрыты Кубак Рэспублікі Беларусь у закрытых памяшканнях Гомель
30.01.2021 Чэмпіянат Беларусі сярод ветэранаў Мiнск
Дата Найменне Месца
01.02.2021 Першынство Гомельскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007гг.н. Гомель
01.02.2021 Першынство горада Мінска сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007гг.н. Мiнск
03.02.2021 Чэмпіянат Беларусі па эстафетным бегу Магiлеў
04.02.2021 Першынства РБ сярод юніёраў і юніёрак у памяшканні Магілёў
04.02.2021 Першынство Беларусі сярод юнакоў і дзяўчат 2004-2005гг.н. у памяшканні Магілёў
06.02.2021 Першынство Гродзенскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007гг.н. Гродна
09.02.2021 Кубак і першынство Беларусі па доўгіх кіданнях Мiнск
12.02.2021 Чэмпіянат Беларусі па лёгкай атлетыцы Магiлеў
16.02.2021 Першынство Рэспублікі Беларусь сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007гг.н. Брэст
18.02.2021 Адкрыты Кубак БДУФК памяці выкладчыкаў кафедры лёгкай атлетыкі Мiнск
19.02.2021 XVII адкрыты турнір на прызы БОЦОР па лёгкай атлетыцы сярод юнакоў і дзяўчат 2008-2009гг.н. Брэст
26.02.2021 Першынство Гродзенскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2008-2009гг.н. Слонiм
Дата Найменне Месца
10.04.2021 Рэспубліканскія спаборніцтвы " Мемарыял В.М. Шаюнова" Мiнск
10.04.2021 Кубок и Первенство Витебской области по легкоатлетическому кроссу Витебск
16.04.2021 Кубок и Первенство Минской области по легкоатлетическому кроссу Копыль
17.04.2021 Кубак Беларусі і рэспубліканскія спаборніцтвы "Нашы надзеі" па спартыўнай хадзьбе Брэст
17.04.2021 Міжнародны лёгкаатлетычны прабег "Брагінская дзясятка" Брагiн
17.04.2021 Адкрыты Кубак Гродзенскай вобласці па лёгкаатлетычным кросе Гродна
18.04.2021 XVIII Палескі крос на прызы МСМК В.Цямчыка Іванава
21.04.2021 Адкрытыя рэспубліканскія спаборніцтвы "Дружба-2021" памяці С.С. Барташэвіча Смаргонь
22.04.2021 Кубок г.Минска и городские соревнования по легкоатлетическому кроссу Мiнск
23.04.2021 Рэспубліканская ўніверсіяда па лёгкаатлетычным кросе Biцебск
24.04.2021 Кубок и Первенство Могилёвской области по легкоатлетическому кроссу Могилёв
27.04.2021 Спартакиада ДЮСШ Витебской области среди юношей и девушек 2006-2007гг.р. Витебск
28.04.2021 Первенство Гродненской области среди юношей и девушек 2008-2009гг.р. Гродно
29.04.2021 Міжнародны турнір па лёгкаатлетычных кіданнях памяці заслужанага трэнера СССР Я.М.Шукевіча Брэст
Дата Найменне Месца
04.05.2021 Традыцыйныя спаборніцтвы памяці Г.М. Склезнева сярод юнакоў і дзяўчат 2007-2008гг.н. Гомель
07.05.2021 Кубак Беларусі па кросу на прызы "СБ. Беларусь сегодня" Магілёў
12.05.2021 Спартакіяда ДЮСШ Брэсцкай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007гг.н. Брэст
12.05.2021 Спартакиада ДЮСШ Минской области среди юношей и девушек 2006-2007гг.р. Минск
12.05.2021 Спартакиада ДЮСШ Минской области среди юношей и девушек 2006-2007гг.р. (многоборья) Минск
13.05.2021 Спартакіяда ДЮСШ Гомельскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007гг.н. Гомель
13.05.2021 Спартакіяда ДЮСШ Магілёўскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007гг.н. Бабруйск
13.05.2021 Спартакіяда ДЮСШ горада Мiнска сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007гг.н. Мiнск
14.05.2021 Рэспубліканскія спаборніцтвы памяці Рамуальда Кліма Мiнск
14.05.2021 Спартакіяда ДЮСШ Гродзенскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007гг.н. Гродна
17.05.2021 Спартакіяда ДЮСШ Брэсцкай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2004-2005гг.н. Брэст
19.05.2021 Спартакіяда школьнікаў Магілёўскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2008-2009гг.н. Магілёў
19.05.2021 Спартакіяда школьнікаў Магілёўскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2008-2009гг.н. (мнагабор'я) Магілёў
20.05.2021 Рэспубліканская універсіяда па лёгкай атлетыцы - 2021 Брэст
20.05.2021 Першынство Мiнскай вобласцi сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007гг.н. Мiнск
20.05.2021 Першынство Мiнскай вобласцi сярод юнiёраў Мiнск
21.05.2021 Спартакіяда ДЮСШ Гродзенскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2004-2005гг.р. Гродна
25.05.2021 Спартакіяда ДЮСШ РБ сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007 г. н. Гомель
26.05.2021 Спартакіяда школьнікаў Віцебскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2008-2009гг.н. Вiцебск
26.05.2021 Чэмпiянат Мiнская вобласцi Мiнск
26.05.2021 Першынство горада Мінскай вобласцi сярод юнакоў і дзяўчат 2004-2005гг.н. Мiнск
27.05.2021 АДМ Магілёўскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2004-2005гг.н. Бабруйск
29.05.2021 Першынство Вiцебскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007гг.н. Вiцебск
30.05.2021 Першынство Гродзенскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2006-2007гг.н. Гродна
Дата Найменне Месца
01.06.2021 Кубак Беларусі па лёгкай атлетыцы Брэст
03.06.2021 Спартакіяда школьнікаў Брэсцкай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2008-2009гг.н. Брэст
03.06.2021 Спартакіяда школьнікаў Гродзенскай вобласці сярод юнакоў і дзяўчат 2008-2009гг.н. Гродна
03.06.2021 Алімпійскія дні моладзі Гомельскай вобласці Гомель
05.06.2021 Чэмпіянат Беларусі па эстафетным бегу 2021 Мiнск
08.06.2021 Кубак і першынство Беларусі па шматбор'ям Брэст
08.06.2021 Турнір на прызы М.Жалабоўскага Мінск
11.06.2021 Первенство РБ среди юношей и девушек 2006-2007 г.р. Витебск
12.06.2021 Алімпійскія дні моладзі Гродзенскай вобласці Гродна
15.06.2021 Першынства РБ сярод юніёраў і юніёрак у 2002-2003 г.н. Брэст
17.06.2021 Республиканская спартакиада школьников среди юношей и девушек 2008-2009гг.р. Брэст
24.06.2021 Чэмпіянат Беларусі па лёгкай атлетыцы-2021 Мiнск
24.06.2021 Любительские забеги на 10000м в рамках Чемпионата Беларуси Минск
25.06.2021 Соревнования по программе DNA в рамках Чемпионата Беларуси Минск
25.06.2021 Любительские эстафетные забеги в рамках Чемпионата Беларуси Минск
29.06.2021 Алімпійскія дні моладзі сярод юнакоў і дзяўчат 2004-2005гг.н. Брэст
КАЛЯНДАР МЕРАПРЫЕМСТВАЎ
ІНФАРМАЦЫЙНЫЯ ПАРТНЁРЫ